Hoşgeldiniz :
İNSAN KAYNAKLARI
 

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ


Şirketimizin İnsan Kaynakları Politikası:

"En önemli yatırım insana yapılan yatırımdır." cümlesini benimsemiş yönetim anlayışı ile iş, görev ve sorumluluğun hakkını verecek yeterlilikte ve azimde çalışanlarla birlikte hizmet etmek insan kaynakları politikasının temelini oluşturmaktadır. Yuvam Cam çalışanlarını seçerken her şeyden önce ahlaki çerçevede kişiyi yeterli görmek ister.

Yeniliklere ve gelişime açık personel için kariyer planlaması insan kaynakları yönetimince yapılmaktadır. Bunun nedeni çalışanları ile olabildiğince uzun soluklu birlikteliklere imza atmayı hedef edinmek yatmaktadır. Bu bağlamda Yuvam Cam yaşam süresine yakın çalışanları ile şimdiden bu hedefi keskinleştirmiş görünmektedir.

Çalışanlarımızın sürekli gelişim göstermeleri ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için, gelişim ortamı ve fırsatı yaratmak; çalışanlarımız için adil bir çalışma ortamının oluşturulması ve sürdürülmesini sağlamak, İnsan Kaynakları olarak ana hedefimizdir.

Bu nedenle; Mükemmeli arayan dinamik ve yaratıcı kuruluşumuz, daha iyisini yapabilme gücümüzle bizi tercih edenlerin mutluluğunu arttıracaktır.


İş başvurusu için CV'lerinizi siparis@yuvamcam.com adresine mail atabilirsiniz...